O nas

Perfekt sp. z o.o. Poradnia Rehabilitacyjna jest specjalistyczną placówką świadczącą usługi od 2000 roku. Przez około 12 lat placówka działała pod nazwą NZOZ Poradnia Rehabilitacyjna, natomiast od roku 2012 działa jako Perfekt sp. z o.o. Poradnia Rehabilitacyjna. Od początku działalności nasza poradnia współpracuje z NFZ. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć refundowane usługi rehabilitacyjne mieszkańcom Malborka.

Naszym głównym celem jest wysokiej jakości opieka i efektywne leczenie dla każdego pacjenta. Pragniemy, aby każdy pacjent po zakończeniu leczenia w naszej poradni uzyskał poprawę stanu swojego zdrowia. 

Pracownicy poradni Perfekt są specjalistami w swojej dziedzinie. Posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu są w stanie odpowiednio prowadzić rehabilitację. Nasi fizjoterapeuci stale się dokształcają. Biorą udział w szkoleniach i kursach, które pozwalają im na efektywne i skuteczne leczenie. Dzięki takiemu połączeniu, doświadczenia i chęci zdobywania wiedzy, nasi pracownicy są godni zaufania.